جمعه , ۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۵۵ بعد از ظهر

مراحل تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج های دیواری

تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج چگونه است؟

پکیج ها نوعی سیستم گرمایشی هستند که موتور خانه ها جای خودشان را به این دستگاه ها داده اند، موتور خانه ها نه تنها هزینه بسیار بالایی داشتند بلکه یک مکان هم برای ساخته شدنشان نیاز بود که جای بسیار زیادی را اشغال میکرد، پکیج ها هم در زمستان و هم در زمستان کارایی دارند و در ادامه تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج دیواری را مطالعه کنید.

پکیج ها هم کار آبگرمکن و هم موتور خانه را انجام میدهد و امروزه در خانه ها به دلیل جا گیر نبودن و چند کار بودن بسیار محبوب شده اند، اما به هر دلیلی ممکن است که پکیج شما مشکلی پیدا کند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید، در این حالت میتوانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون کنند.

تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج
تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج

از پکیج ها در چه مکان هایی استفاده میشود؟

از این دستگاه به عنوان گرم کردن شوفاژ ها و آب مصرفی استفاده میشود و این دستگاه سه حالت زمستان، تابستان و خاموش دارد، یعنی تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج که بازدهی بهتری را از آن دریافت کنید، تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج اصلاً کار دشواری نیست و شما میتوانید به راحتی آن را تغییر دهید.

دمای تابستان چون بالا است و دمای زمستان پایین، به علت این تغییر دما شما هم باید تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج را انجام دهید، به این دلیل که در زمستان فعالیت آن بیشتر و بالا تر باشد اما در تابستان فعالیت آن کمتر.

ولوم ها برای تنظیم حالت تابستانی

  • ولوم راست: این ولوم برای خاموش روشن کردن پکیج است که اگر بر روی 1 باشد یعنی دستگاه روشن است و اگر روی 0 باشد نشان دهنده خاموش بودن دستگاه است.
  • ولوم چپ: این ولوم برای نشان دادن و تنظیم کردن حالت زمستانه و تابستانه پکیج است، که اگر این ولوم بر روی صفر باشد یعنی پکیج بر روی حالت تابستانه قرار دارد و چرخاندن آن موجب میشود که پکیج بر روی حلت تابستان قرار گیرد.
  • ولوم وسط: این ولوم برای تنظیم کردن گرمی آب پکیج است که بستگی به خودتان دارد که آن را در چه حالتی تنظیم کنید.
  • سعی داشته باشید که هنگام تنظیم دما و حالت زمستان پکیج ولوم را زیاد نچرخانید و دما را تا آخر زیاد نکنید چون موجب فشار آمدن به پکیج میشود.
  • عقربه: عقربه پکیج همیشه باید بین 1 و یا 2 قرار داشته باشد و تنظیم این عقربه توسط شیر پر کن انجام میشود.
تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج
تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج

مراحل تبدیل حالت زمستانی به تابستانی در پکیج دیواری

مراحل تبدیل حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج های مختلف با هم متفاوت است، مثلاً در پکیج ایساتیس تغییر حالت کمی پیچیده است یا در پکیج بوتان نیاز به تنظیم فشار آن دارید و یا در پکیج ایران رادیاتور نیاز است که ابتدا پکیج را خاموش کنید، به طور کلی تغییر حالت زمستان به حالت تابستان در پکیج کار پیچیده ای نیست، اما اگر به مشکل برخوردید با دکتر آچار تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

درباره ی package-repair

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button☎ تماس با ما