پنجشنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸ بعد از ظهر

تعمیر پکیج ایران رادیاتور💎نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

گاهی پیش می آید که دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل می شود و مشکلاتی نظیر خاموش شدن، نشتی داشتن و یا گرم نکردن آب باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید و با تعمیرکاران حرفه ایی تماس بگیرید تا مشکل را به راحتی برطرف کنند، در ادامه در رابطه با مشکلات پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور بخوانید:

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور از پر فروش ترین پکیج های دیواری است، به دلیل دارا بودن هید رولیک ست های پکیج ایران رادیاتور از جنسی بنام برنج باعث شده که این دستگاه دارای عمر مفید بالایی باشد.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بر طرف کردن مشکل آن باید در ابتدا دستگاه را عیب یابی کرد و آن قطعه ایی که دارای مشکل است را پیدا کرد، اگر در مراحل اولیه کار به درستی انجام نشود و عیب یابی به خوبی انجام نشود، مشکل در دستگاه پکیج شما باقی خواهد ماند.

از رایج ترین مشکلات پکیج هوا گیری کردن و نشتی داشتن دستگاه است، که اگر عیب یابی دستگاه سریع انجام شود می توان مشکل و ایراد دستگاه را پیدا کرد.

قسمت اصلی و کاربردی پکیج، برد دستگاه است که نقش بسیاری در عملکرد پکیج دارد و وجود این قطعه از دستگاه فرمان را به قسمت های دیگر انتقال داده و اگر مشکلی در این قسمت از دستگاه باشد بنا به دلایلی، در قسمتهای دیگر دستگاه باعث اختلال در عملکردشان خواهد شد، باید دستگاه را بررسی کرد و قطعه ی مشکل دار را بررسی کرد و اگر قابل تعمیر نیست آن را تعویض نمود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دلایل خاموش شدن پکیج چیست؟

در هنگام روشن نشدن در دستگاه پکیج عوامل زیادی وجود دارد، مانند: خراب شدن مشعل دستگاه، خوب کار نکردن شمعک و تنظیم نبودن فشار دستگاه و گرفتن لوله ها، با تماس گرفتن با افراد ماهر تعمیرکار می تواند با رسوب گیری دستگاه مشکل را برطرف کرد، برای رسوب گیری و تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود با تکنیسین های ما تماس بگیرید.

داغ بودن آب پکیج از مشکلات ترموستات است که به خوبی عمل نکرده، که با تعویض این قطعه می تواند عیب دستگاه را برطرف کرد.

هواگیری دستگاه پکیج به منظور خروج هوای اضافی است که از مشکلات رایج و شایعی است، برای بر طرف کردن این عیب در ابتدا باید دستگاه را خاموش کرده و شیر هواگیری را باز کرده و برای چند دقیقه باز نگه دارید که هوای آن خارج بشود و در اخر و تمام شدن هواگیری فشار دستگاه را کنترل کرده که پایین آمده و به راحتی می توانید کار هواگیری را خودتان انجام بدهید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و مشکلات آن

هر دستگاهی در زمان کار کردن ممکن است دچار مشکلاتی بشود، در دستگاه ایران رادیاتور مشکلی مانند قرمز شدن چراغ است که در این زمان پکیج را روی شماره یک قرار داده تا چراغ سبز شود، در این صورت عیب بر طرف شده ولی در غیر این صورت احتمال دارد مشکل از قطع پریز، فیوز و یا از برد الکترونیکی باشد.

گاهی باید ترموستات دستگاه تعویض شود تا مشکل برطرف بشود، اگر مشاهده کردید که سطح گرما بیش از حد است مشکل در ترموستات است و باید با تعمیرکاران حرفه ایی و مجرب تماس بگیرید .

اگر در افت فشار مشکلی باشد باید شیر پر کن و مسیر آب را بررسی کرد، شاید با رسوب گرفتن این مشکل ایجاد شده باشد و باید مسیر را باز کرد.

بعضی از عوامل در روشن نشدن پکیج دخالت دارد مثل: در داخل پکیج برق نباشد، در شیر کنترل گاز گرفتگی باشد، خراب شدن برد دستگاه، خراب شدن جرقه از عوامل موثر در این عیب است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

شما می توانید با سرویس های به موقع دستگاه پکیج ایران رادیاتور بر عمر دستگاه خود بیفرایید، ولی به هر حال هر دستگاه با توجه به رسیدگی بازهم در اثر گذشت زمان با مشکلاتی روبرو می شود.

در ابتدا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور باید با واسطه ی تعمیر کار رسوب زدایی بشود و بعد سرویس کردن پلوت و هواگیری دستگاه پکیج و چکاپ کردن دستگاه و در اخر شعله ی دستگاه را چک کردن و شست و شوی کامل و تنظیمات و در انتها عیب یابی کردن دستگاه پکیج است.

اگر مشاهده کردید که آب دستگاه پکیج شما سرد استایرادی در دستگاه است که بخاطر افت فشار و رسوب گرفتن و یا خرابی سنسورهای گرمایی که برای راه اندازی دستگاه باید قطعات خراب را تعمیر یا تعویض کرد.

از دلایل مهم در نشتی دستگاه پکیج سوراخ شدن دیافراگم و یا شکسته شدن پمپ است که نیاز تعمیر کاران الزامی است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور

در صورت بروز و مشاهده ی هر کدام از مشکلات در پکیج ایران رادیاتور خود باید سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید چون قطعات مشکل دار به دیگر قطعات نیز آسیب وارد میکند و موجب خرابی های بیشتر میشود.

اگر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به دنبال تعمیرگاهی مناسب با تکیسین هایی مجرب میگردید، میتوانید با ما تماس بگیرید، مجموعه ما از سال 1383 فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است و از همان ابتدا مجموعه را از تکنیسین های مجرب و مورد اعتماد تشکیل داده است.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با دکتر آچار تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین و کوتاه ترین زمان خدممتون برسند و در کمترین زمان مشکلات پکیج شما را حل کنند

 

درباره ی package-repair

مطلب پیشنهادی

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس💠نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیرات پکیج ایساتیس دستگاه پکیج ایساتیس یکی دیگر از وسایل گرمایشی می باشد که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button☎ تماس با ما